رایانش ابری

پیاده سازی رایانش ابری

رایانش ابریCloud Computing)  )  در مفهوم کلی ذخیره سازی و دستیابی به اطلاعات و برنامه ها در اینترنت در برمیگیرد. پردازش ابری،مدل رایانشی بر اساس  شبکه‌های کامپیوتری همچون اینترنت می باشد که الگوی نوین به کارگیری شبکه، به منظور ارائه، استفاده و تحویل خدمات رایانشی می‌کند.رایانش ابری با بسیاری  ازعلوم مانند علوم مهندسی،ریاضیات،اقتصاد،تصمیم گیری و ... در ارتباط بوده و از یکدیگر تاثیر متقابل می گیرند.

به دنبال پیشرفت روزافزون محاسبات، کاربران تلاش میکننند بر اساس نیازهای خود و بدون در نظر گرفتن مکان قرارگیری سرویس و چگونگی تحویل آن، به سرویس موردنظر دسترسی پیدا کنند. در چنین شرایطی رایانش ابری می تواند به عنوان یک روش جدید ایجاد مراکز داده و پردازش سریع مورد توجه و استفاده قرار بگیرد.

جهت مشاوره و ثبت درخواست مشاوره با ما تماس بگیرید

44972580

44972298

انجام پروژه رایانش ابری

اهمیت رایانش ابری هنگامی بیش از پیش مشخص میشود  که ما چندین کاربر با فاصله ی مکانی زیادی داشته باشیم و این افراد فقط از طریق اینترنت با یکدیگر در ارتباط باشند و بخواهیم اطلاعات آنها را همگام سازی کنیم.در این شرایط دست به دامان رایانش ابری و کاربردهای آن می شویم.

رایانش ابری ویژگی های اصلی زیر را در برمیگیرد:

ارائه خدمات براساس تقاضای مشتری

اشتراک حجم بالایی از منابع

دسترسی گسترده روی شبکه

سرعت بالای اشتراک منابع

قابلیت اندازه‌گیری و تضمین کیفیت سرویس

کاربردهای رایانش ابری

یکی از کاربردهای مهم این مبحث انجام پروژه رایانش ابری در صنعت بانکداری می باشد.مزایای پیاده سازی رایانش ابری در صنعت بانکداری موارد زیر هستند:

افزایش سرعت اطلاع رسانی

امکان انجام تبادلات بانکی بین بانک و مشتری

امکان برخورداری مشتریان از یک سیستم تبادلاتی مطمئن و امن

تمرکز صنعت بر روی ارائه خدمات بهتر،کانال های توزیع جدید

استفاده و برخورداری از خدمات در تمام مدت روز

تحقق کامل بانکداری الکترونیک

رایانش ابری


رایانش ابری در داده های حجیم،داده کاوی،مدیریت لجستیک،زنجیره تامین،صنعت بیمه،اپراتورهای ارائه خدمات تلفن و... کاربردهای وسیعی دارد.

پیاده سازی پروژه های رایانش ابری نیاز به دانش و تجربه فراوانی در این زمینه دارد.تسلط بر مفاهیم تخصصی رایانش ابری و تجربه پیاده سازی نرم افزاری این مفهوم ،دستیابی به خدمات مهم و حیاتی در این زمینه را به دنبال خواهد داشت.موارد مهمی که در بحث رایانش ابری مطرح  می شوند،مباحثی همچون امنیت در رایانش ابری ،مسیریابی ابر،کاهش مصرف انرژی در رایانش ابری و... می باشد.

ما با تجربه پیاده سازی و انجام پروژه های نرم افزاری رایانش ابری و با تکیه بر دانش متخصصین خود ،شما را در پیاده سازی و اجرای خدمات مربوط به رایانش ابری پشتیبانی می نماییم.

در پیاده سازی نرم افزاری رایانش ابری معمولا از نرم افزار cloudsim   استفاده می شود.آموزشیار علاوه بر اجرای اصولی پروژه ها ،آموزش این نرم افزار به سازمان ها و افزاد متقاضی را انجام می دهد.نرم افزار کلودسیم به منظور پیاده سازی های مربوط به رایانش ابری در صنعت و امور پژوهش کاربرد فراوانی دارد.

 

 

پیاده سازی نرم افزاری رایانش ابری,رایانش ابری,پیاده سازی نرم افزاری رایانش ابری تخصصی و انجام پروژه رایانش ابری